long may thou reign
Добре дошли в Рейнтаун.
Що е Рейнтаун?
Град.
Град в далечна и непозната за хората земя. Град на митични същества, много по-различни от тези в приказките. По-силни, по-твърдоглави и алчни от всякога.
Град, в който войната е само въпрос на време.
На коя страна ще застанеш и срещу кого ще се обърнеш не е в правото ти на избор.
Любовта е нещото, което, или ще даде началото на вечно щастие, или ще бъде твоят край.
Приятно прекарване.

Join the forum, it's quick and easy

long may thou reign
Добре дошли в Рейнтаун.
Що е Рейнтаун?
Град.
Град в далечна и непозната за хората земя. Град на митични същества, много по-различни от тези в приказките. По-силни, по-твърдоглави и алчни от всякога.
Град, в който войната е само въпрос на време.
На коя страна ще застанеш и срещу кого ще се обърнеш не е в правото ти на избор.
Любовта е нещото, което, или ще даде началото на вечно щастие, или ще бъде твоят край.
Приятно прекарване.
long may thou reign
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Гласувайте!
BGtop
Latest topics
» Гласувайте за нас!
Една тъга има в моята душа. Преди бях аз, сега съм тя. Истина или лъжа? Преди бях аз, сега съм тя. EmptyПет Яну 24, 2014 6:11 pm by Гост

» Търся си другарче за РП
Една тъга има в моята душа. Преди бях аз, сега съм тя. Истина или лъжа? Преди бях аз, сега съм тя. EmptyПон Яну 20, 2014 6:31 am by Гост

» Беседката
Една тъга има в моята душа. Преди бях аз, сега съм тя. Истина или лъжа? Преди бях аз, сега съм тя. EmptyПет Яну 17, 2014 8:27 pm by Гост

» Търся си всичко останало
Една тъга има в моята душа. Преди бях аз, сега съм тя. Истина или лъжа? Преди бях аз, сега съм тя. EmptyПет Яну 17, 2014 7:23 pm by Гост

» Oh, mama, why didn't you tell me surviving is such a difficult thing.
Една тъга има в моята душа. Преди бях аз, сега съм тя. Истина или лъжа? Преди бях аз, сега съм тя. EmptyНед Яну 12, 2014 5:39 pm by Лиса Драгомир

» Култура на мороите - II етаж
Една тъга има в моята душа. Преди бях аз, сега съм тя. Истина или лъжа? Преди бях аз, сега съм тя. EmptyНед Яну 12, 2014 2:43 pm by Гост

» Песен на месец Януари
Една тъга има в моята душа. Преди бях аз, сега съм тя. Истина или лъжа? Преди бях аз, сега съм тя. EmptyСъб Яну 11, 2014 11:21 pm by Гост

» Подпис gif на месец Януари
Една тъга има в моята душа. Преди бях аз, сега съм тя. Истина или лъжа? Преди бях аз, сега съм тя. EmptyСъб Яну 11, 2014 11:20 pm by Гост

» Аватар на месец Януари
Една тъга има в моята душа. Преди бях аз, сега съм тя. Истина или лъжа? Преди бях аз, сега съм тя. EmptyСъб Яну 11, 2014 11:19 pm by Гост

Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар Календар

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:17 am

Една тъга има в моята душа. Преди бях аз, сега съм тя. Истина или лъжа? Преди бях аз, сега съм тя.

Go down

Една тъга има в моята душа. Преди бях аз, сега съм тя. Истина или лъжа? Преди бях аз, сега съм тя. Empty Една тъга има в моята душа. Преди бях аз, сега съм тя. Истина или лъжа? Преди бях аз, сега съм тя.

Писане by Гост Пон Яну 06, 2014 1:57 pm

Из дневника на Финли Тиенсин:

"23 Юни 2013 година
Стоя на покрива. Не знам как ме пуснаха да се изкатеря тук, без никой да ме наблюдава за опити за самоубийство. Докторите ме накараха да си водя дневник, защото уж помагало.
Да започнем отначало.
Името ми е Финли Тиенсин и съм морой. Номерът на стаята ми е 731, а самата тя се намира дълбоко под земята. На почти 13 съм и съм изпратена в лудница, също като другата част от семейството ми. Единственото, което ме крепи жива не са лекарствата, които ми дават, а мисълта да намеря брат ми.
Брат ми...Стейно Тиенсин. Опитвам се да си спомня как звучи гласът му. Мисля че беше леко дрезгав, но мелодичен. Липсва ми. Искам да ме гушне, да ми каже че всичко ще е наред-точно както го направи, когато се скрихме в килера като малки за да не ни намерят стригоите. Брат ми е дампир."
***
"07 Септември 2013 година
Помощ. Помощ! ПОМОЩ!!!
Коя съм аз?!! Къде е брат ми да ме спаси?!
Страх ме е. Буйствам, дера и хапя докторите, пия кръвта им. Бият ми инжекции, от които постоянно спя. Сънувам кошмари.
Имам нужда от него.
Брат ми. Той изобщо не прилича на мен. Има черна коса и черни очи, и е с много благ характер. Аз съм руса чудачка с зелени очи.
Майка ми се омъжила за баща ми след като майката на брат ми починала. Стейно казва, че татко го е преживял много тежко.
Когато бях на четири, ни нападнаха стригои и убиха мама. Бате не обича да говори за това. Помня, че двамата се набутахме в килера и аз се сгуших в него. Миришеше на лимони. Стригоите не ни намериха.
След нападението, тате започна да губи ума си. Точно като мен и Стейно"
***
"30 Ноември 2013 година
Вече не съм в клиниката. Вече избягах. Свободна съм. Няма инжекции, няма доктори. Отивам на гроба на тате. Те го убиха със свръхдоза лекарства. Отдавам му почит. Да загубиш двете жени, които си обичал и да не полудееш е трудно, и въпреки че баща ми не се беше справил, поне се бе опитал. Беше гледал мен и брат ми поне месец, преди да изкуфее.
Стигам до старата ни къща. Тя е изгоряла до основи. Вземам една сребърна хурка-само това е останало от комплекта на мама за предене.
Вече нищо не ме задържа тук. Тръгвам да търся брат ми и ще го намеря.
ЩЕ НАМЕРЯ СТЕЙНО!!!"

/Ликът е Sierra Mc Cormick, не мога да кача снимка/


Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Една тъга има в моята душа. Преди бях аз, сега съм тя. Истина или лъжа? Преди бях аз, сега съм тя. Empty Re: Една тъга има в моята душа. Преди бях аз, сега съм тя. Истина или лъжа? Преди бях аз, сега съм тя.

Писане by Лиса Драгомир Пон Яну 06, 2014 6:08 pm

Одобрена. <3
Лиса Драгомир
Лиса Драгомир
Admin

Брой мнения : 307
Join date : 04.01.2014

https://reigntown.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите