long may thou reign
Добре дошли в Рейнтаун.
Що е Рейнтаун?
Град.
Град в далечна и непозната за хората земя. Град на митични същества, много по-различни от тези в приказките. По-силни, по-твърдоглави и алчни от всякога.
Град, в който войната е само въпрос на време.
На коя страна ще застанеш и срещу кого ще се обърнеш не е в правото ти на избор.
Любовта е нещото, което, или ще даде началото на вечно щастие, или ще бъде твоят край.
Приятно прекарване.

Join the forum, it's quick and easy

long may thou reign
Добре дошли в Рейнтаун.
Що е Рейнтаун?
Град.
Град в далечна и непозната за хората земя. Град на митични същества, много по-различни от тези в приказките. По-силни, по-твърдоглави и алчни от всякога.
Град, в който войната е само въпрос на време.
На коя страна ще застанеш и срещу кого ще се обърнеш не е в правото ти на избор.
Любовта е нещото, което, или ще даде началото на вечно щастие, или ще бъде твоят край.
Приятно прекарване.
long may thou reign
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Гласувайте!
BGtop
Latest topics
» Гласувайте за нас!
Oh, mama, why didn't you tell me surviving is such a difficult thing. EmptyПет Яну 24, 2014 6:11 pm by Гост

» Търся си другарче за РП
Oh, mama, why didn't you tell me surviving is such a difficult thing. EmptyПон Яну 20, 2014 6:31 am by Гост

» Беседката
Oh, mama, why didn't you tell me surviving is such a difficult thing. EmptyПет Яну 17, 2014 8:27 pm by Гост

» Търся си всичко останало
Oh, mama, why didn't you tell me surviving is such a difficult thing. EmptyПет Яну 17, 2014 7:23 pm by Гост

» Oh, mama, why didn't you tell me surviving is such a difficult thing.
Oh, mama, why didn't you tell me surviving is such a difficult thing. EmptyНед Яну 12, 2014 5:39 pm by Лиса Драгомир

» Култура на мороите - II етаж
Oh, mama, why didn't you tell me surviving is such a difficult thing. EmptyНед Яну 12, 2014 2:43 pm by Гост

» Песен на месец Януари
Oh, mama, why didn't you tell me surviving is such a difficult thing. EmptyСъб Яну 11, 2014 11:21 pm by Гост

» Подпис gif на месец Януари
Oh, mama, why didn't you tell me surviving is such a difficult thing. EmptyСъб Яну 11, 2014 11:20 pm by Гост

» Аватар на месец Януари
Oh, mama, why didn't you tell me surviving is such a difficult thing. EmptyСъб Яну 11, 2014 11:19 pm by Гост

Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар Календар

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:17 am

Oh, mama, why didn't you tell me surviving is such a difficult thing.

Go down

Oh, mama, why didn't you tell me surviving is such a difficult thing. Empty Oh, mama, why didn't you tell me surviving is such a difficult thing.

Писане by Гост Нед Яну 12, 2014 5:01 pm

Oh, mama, why didn't you tell me surviving is such a difficult thing. Tumblr_m51nwc7IxE1qcxvrao1_500
Информация

  • Име: Ксантия Лейс (Ако искате да оживеете никога не я наричайте с цялото 'и има);
  • възраст: 18 години;
  • раса: дампир;
  • дарба: няма;
  • талисман: Пръстен, наследен от майка 'и
    Spoiler:
  • FC: Megan Fox.


Oh, mama, why didn't you tell me surviving is such a difficult thing. Tumblr_mytxmqxqxs1tnpj3wo1_500

Характер
Потайна, определено това казва много неща за характера на Ксантия. Не обича да говори за себе си, не обича да бъде разпитвана и ловко сменя темата, в което е същински майстор след толкова много опит в тази посока, веднага щом някой започна да я разпитват за миналото ѝ, както и за самата нея. Предпочита да знае всичко за всеки останал, но никога не говори за себе си и за това, което иска тя, което е преживяла, което обича. Затова и до ден днешен много малко хора знаят нещо повече за нея. За всички тя си остава същинска загадка. Интелигентна. Пред свободното си време, което напоследък не е много, обича да отваря някоя интересна книга и да чете за какво ли не. Мила е, но може да играе и злата кучка, стига някой да нарани неин близък или роднина. Смела, лоялна и много отговорна. Обича спорта, изключително много време на тренировките си, за да може някой ден да може да защитава повереният 'и морой. Страхотен стратег е. Преди да действа винаги мисли и обмисля всичко. През повечето време седи в края на групичката и изучава и наблюдава ситуацията, в която всеки един от тях е попаднал и след като прецени нещата казва мнението си, което почти винаги е вярно.
Би направила всичко за поверения 'и морой. Пази тайни много добре. Любимият 'и спорт, това са бойните изкуства. Често може да я намерите в някоя от тренировачните зали в академията, където всъщност релаксира и изкачва насъбрания си гняв през натоварен ден. Хладнокръвна е, но някой път може и да не се сдържи и тогава няма да говори, ами ще действа. Забавна е.

Oh, mama, why didn't you tell me surviving is such a difficult thing. Tumblr_lyh0g6hk5y1qcxvrao1_500
История
Ксантия е дете на майка дампир и баща морой. Родителите 'и нямат епична любовна история, която да сгрява сърцата на всеки, който я чуе. Просто се срещнали, прекарали една вечер заедно, нищо ангажиращо, след което седмица след това майка 'и разбрала, че е бременна. Опитала се да се свърже с бащата, но той така и не поискал да 'и отговори, мислейки си, че е една от онези преследвачки. И до ден днешен не знае, че има дъщеря. Не бил там, за да помогне на майката на Ксантия и след като малката се родила, майка 'и станала кървава курва. Ксантия израстнала след тези жени и никога за нищо на света не би променила това. Каквото и да се говори за тях, дори и да са най - нисшите в това общество, Ксантия никога досега не била виждала някой да бъде толкова любезен и загрижен, както са жените там. Била отгледана с обич и грижи, както от майка си, така и от всички други жени и се забавлявала заедно с другите деца, чийто майки имали същата жестока съдба, както нейната. Била научена на маниери, прилично държание, стойка и всичко, което една дама трябва да знае. Никой никога не я е ударил или наранил с думи, всички били като едно голямо семейство и Ксантия никога не изпитала липсата на баща си. И докато повечето 'и приятелки се налагало да подръжават на майка си, Ксантия се обърнала един ден към нея и 'и казала, че иска да стане пазител. Майка 'и била повече от щастлива. Така Тия се озовала в академия "Св. Владимир".

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Oh, mama, why didn't you tell me surviving is such a difficult thing. Empty Re: Oh, mama, why didn't you tell me surviving is such a difficult thing.

Писане by Лиса Драгомир Нед Яну 12, 2014 5:39 pm

Одобрена. <3
Лиса Драгомир
Лиса Драгомир
Admin

Брой мнения : 307
Join date : 04.01.2014

https://reigntown.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите