long may thou reign
Добре дошли в Рейнтаун.
Що е Рейнтаун?
Град.
Град в далечна и непозната за хората земя. Град на митични същества, много по-различни от тези в приказките. По-силни, по-твърдоглави и алчни от всякога.
Град, в който войната е само въпрос на време.
На коя страна ще застанеш и срещу кого ще се обърнеш не е в правото ти на избор.
Любовта е нещото, което, или ще даде началото на вечно щастие, или ще бъде твоят край.
Приятно прекарване.

Join the forum, it's quick and easy

long may thou reign
Добре дошли в Рейнтаун.
Що е Рейнтаун?
Град.
Град в далечна и непозната за хората земя. Град на митични същества, много по-различни от тези в приказките. По-силни, по-твърдоглави и алчни от всякога.
Град, в който войната е само въпрос на време.
На коя страна ще застанеш и срещу кого ще се обърнеш не е в правото ти на избор.
Любовта е нещото, което, или ще даде началото на вечно щастие, или ще бъде твоят край.
Приятно прекарване.
long may thou reign
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Гласувайте!
BGtop
Latest topics
» Гласувайте за нас!
Търся! EmptyПет Яну 24, 2014 6:11 pm by Гост

» Търся си другарче за РП
Търся! EmptyПон Яну 20, 2014 6:31 am by Гост

» Беседката
Търся! EmptyПет Яну 17, 2014 8:27 pm by Гост

» Търся си всичко останало
Търся! EmptyПет Яну 17, 2014 7:23 pm by Гост

» Oh, mama, why didn't you tell me surviving is such a difficult thing.
Търся! EmptyНед Яну 12, 2014 5:39 pm by Лиса Драгомир

» Култура на мороите - II етаж
Търся! EmptyНед Яну 12, 2014 2:43 pm by Гост

» Песен на месец Януари
Търся! EmptyСъб Яну 11, 2014 11:21 pm by Гост

» Подпис gif на месец Януари
Търся! EmptyСъб Яну 11, 2014 11:20 pm by Гост

» Аватар на месец Януари
Търся! EmptyСъб Яну 11, 2014 11:19 pm by Гост

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:17 am

Търся!

Go down

Търся! Empty Търся!

Писане by Лиса Драгомир Съб Яну 04, 2014 6:17 pm

Повярвайте или не, дори и аз имам личен живот и училище, които понякога ми отнемат повече време, отколкото съм пресметнала.
Затова съм решила да си потърся няколко човека, които да се занимават с форума, когато ме няма и да ми помагат, когато ме име.
Постовете са следните:
1. Търся отговорен и редовен човек (поне през по-голямата част от времето. Знам, че всички имаме животи извън форумите), който ще бъде така добър да се заема да пуска материали за предстоящия филм Vampire Academy.
- Да разбира английски, защото несъмнено ще се наложи да превежда (аз също ще помагам с каквото мога и когато мога), да работи добре с търсачки и да знае какво прави.
2. Няколко модератора. Мисля, че всеки знае с какво се занимават модераторите. Ако някой не знае, ще се погрижа да му обясня нещата, но на ЛС.
3. Може и да е на последно място, но е възможно най-важното. Търся още един администратор.
- Задължително да е чел/а Академия на Вампири. Това не означава, да знае всичко наизуст, просто да разбира за какво е форума.
- Да разполага с повечко свободно време, да е отговорен, да има желание да даде скайпа си; да съумява да търпи на моменти изнервеното ми състояние, в което се вманиачавам и искам да изпипам нещата до съвършенство, макар и да не е възможно.
- Приемам също така хора, които досега не са били администратори, но препоръчително е да сте били.
Това е всичко. Пожелавам си успех и всеки, който е заинтересован, да знае, че аз не хапя.
Лиса Драгомир
Лиса Драгомир
Admin

Брой мнения : 307
Join date : 04.01.2014

https://reigntown.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите